Neparduokite arba nesidalinkite mano asmenine informacija

Kaip aprašyta mūsų privatumo politikoje, mes renkame asmeninę informaciją iš jūsų sąveikos su mumis ir mūsų svetaine, įskaitant naudojant slapukus ir panašias technologijas. Taip pat galime dalintis šia asmenine informacija su trečiosiomis šalimis, įskaitant reklamos partnerius. Tai darome tam, kad parodytume jums reklamas kitose svetainėse, kurios yra labiau susijusios su jūsų interesais, ir dėl kitų priežasčių, nurodytų mūsų privatumo politikoje.

Asmeninės informacijos dalijimasis siekiant orientuotos reklamos pagal jūsų sąveiką su skirtingomis svetainėmis gali būti laikomas "pardavimu", "dalijimu" arba "orientuota reklama" pagal kai kurių JAV valstijų privatumo įstatymus. Priklausomai nuo jūsų gyvenamosios vietos, galite turėti teisę atsisakyti šių veiksmų. Jei norite pasinaudoti šia teise atsisakyti, prašome laikytis žemiau pateiktų instrukcijų.

Jei aplankysite mūsų svetainę su įjungtu Global Privacy Control atsisakymo parinkties signalu, priklausomai nuo to, kur jūs esate, mes tai traktuosime kaip prašymą atsisakyti veiklos, kuri gali būti laikoma "pardavimu" arba "dalijimu" asmeninės informacijos ar kitais naudojimais, kurie gali būti laikomi orientuota reklama, naudojant įrenginį ir naršyklę, kurią naudojote aplankę mūsų svetainę.